Hastanemizde Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Tamamlandı
05 Nisan 2022

Hastanemiz ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve teorik bilgiler yanında pratik işlemleri de içeren “Sertifikalı Ameliyathane Hemşireliği Eğitim Programı” tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan hemşirelere hastanemiz konferans salonunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
Programa Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan başta olmak üzere, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık, Başkan Yardımcısı Dr. Serhat dKaratepe, Hastane Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç ve birçok sağlık idarecisi ile sağlık personelleri katılım sağladı.
Konuşmasında eğitim programlarının önemine değinen İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ise “Sunulan sağlık hizmeti kalitesini artırmak için bu tarz eğitim programlarına devam edeceğiz. Eğitime sundukları desteklerden dolayı hastane yönetimi başta olmak üzere, eğitimcilere ve kursiyerlere ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.
Konuşmaların ardından İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve protokol üyeleri tarafından belge almaya hak kazanan kursiyerlere belgeleri takdim edildi.