Basında Seka Devlet Hastanesi


Plajyolu Orar Halı Saha Tesislerinde oynanan maçların sonunda Temizlik Birimi şampiyonluğa ulaştı. 

ÜST DÜZEY İSİMLER FİNALİ İZLEDİ
Turnuva final maçını hastane yöneticisi Op.Dr.Burak Karabulut, Başhekim Yardımcısı Uz.Dr.Erkan Çelik, İdari ve Mali İşler Müdürü Fethi Yirmibeş ve İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ahmet Demir izledi.  Ayrıca Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Tekin, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Vildan Burç ve Gölcük Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op.Dr.Korkmaz Burç da konuk olarak  takip ettiler.   
KARABULUT’TAN TEŞEKKÜR 
Ödül Töreni öncesi konuşma yapan hastane yöneticisi Op.Dr.Burak Karabulut “Sağlık için yaşam, yaşam için spor sloganıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz futbol turnuvasına katılan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Turnuvanın amacı dostluk ve kişiler arası ilişkileri pekiştirmektir. Hediyeler bu işin sadece eğlence kısmı. Organizasyonda emeği geçen Tertip Komitemize, maçlarda hakem olarak görev alan arkadaşlarımıza ve bu sahada ter akıtan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz' dedi. 
GÜVENLİK BİRİMİ’NE CENTİLMENLİK ÖDÜLÜ
Hastane yöneticisi, Başhekim Yardımcısı ve İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısının da oynadığı İdare takımı turnuvayı 3. olarak tamamlama başarısını gösterdi. Son 3 yılda 2. şampiyonluğunu kazanan Temizlik takımına birincilik kupasını ve madalyalarını hastane yöneticisi ve turnuva Tertip Komitesi Başkanı Op.Dr.Burak Karabulut takdim etti. Turnuva boyunca Fair Play çerçevesinde tutum sergileyen Güvenlik Birimi ise 'En Centilmen Takım' ödülünü aldı. Ödülü başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Erkan Çelik verdi. 
 
ALTIN KARMAYA SEÇİLENLER 
En iyi Kaleci ödülünü Emre Yılmaz'a, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Vildan Burç verdi.  Gol Kralı Fehmi Şenkaranfil ise ödülünü Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş'in elinden aldı. Turnuvanın altın karması şu isimlerden oluştu: Altın Karmada yer alan Emre Mükyen (Radyoloji), Harun Sayın (Laboratuvar), Fatih Keskin (Radyoloji), Özkan Yalın (Temizlik), Onur Yaprak (Yoğun Bakım), Erkan Çelik (İdare), Okan Akdeniz (Bilgi İşlem), Yusuf Aydoğdu (Bilgi İşlem), Gürkan Demiriğe (Güvenlik)  Ümit Gök (Ameliyathane)  Karmaya girenlerin ödüllerini Hastane İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ahmet Demir verdi. Turnuvada emeği geçen komite üyeleri Mustafa Berber,Şenol Yıldız,Emre Yılmaz,Kerim Kodak'a ve turnuva finalini izleyen mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© İzmit Seka Devlet Hastanesi 2018