Yeni Yılın Ilk Yöneticiler Toplantısı Sağlık Tesisimizin Ev Sahipliğinde Gerçekleşti


Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2016 yılının ilk Yöneticiler Toplantısı 12 Ocak Salı günü, Sağlık Tesisimizin ev sahipliğinde konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Kocaeli genelinde bulunan tüm Kamu Sağlık Tesislerinin yöneticileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op. Dr. Şenol Ergüney “Bildiğiniz gibi 2015 yılı başından itibaren ilk birkaç ay hastaneleri tanımakla geçti. Sonrasında sağlık tesislerimizle ilgili planlama ve projelendirmelerimiz yapıldı. 2015 yılı sonu itibariyle ilimizdeki tüm sağlık tesislerinin ihtiyaçları belirlemiş oldu. Belirlenen ihtiyaçlara yönelik projelerin Bakanlık izinleri alındı. 2016 yılı; ek bina yatırımlarımız, yoğun bakımlarımız ve hazır olan projelerimizi hayata geçirmek üzere çalışmalarla geçirilecek. İlimizde yoğun bakım ihtiyacıyla ilgili olarak çözüm sağlamak üzere, şartlarımızı zorlayarak mevcut fiziki yapılarımızı nitelikli hale getireceğiz. Her sağlık tesisi için aktif bir çözüm üreterek 2-3 yıl içerisinde el birliği ile fiziki şartlarımızı düzelteceğiz” dedi. Ergüney; 26 Ocak 2015 günü, saat:13.00'de, yine Seka Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda tüm Sağlık Tesislerimizde görevli İdarecilerimizin katılımı ile yapılacak olan Kamu Hastaneleri Koordinasyon Toplantısında 2015 yılının geniş bir değerlendirmesinin yapılacağı bilgisini verdi.

Her sağlık tesisi yöneticisinin söz alarak istek ve önerilerini sunduğu toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sonladı.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© İzmit Seka Devlet Hastanesi 2018