İzmit Seka Devlet Hastanesi'nde Op.Dr.Şenol Ergüney Yerinde Değerlendirmelerde Bulundu


İzmit Seka Devlet Hastanesi ‘nde, Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Şenol Ergüney, İdari Hizmetler Başkanı Op.Dr.Muhammed Coşkun Güler, Hastane Yöneticisi Op.Dr. Sadullah Kıvanç Tunç ile Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelcilik Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya’nın  katılımlarıyla bina değerlendirmeleri gerçekleşti.

Sağlık Tesislerinin verimli çalışması, vatandaşların kaliteli bir sağlık hizmeti alabilmesi için alınması gereken her türlü tedbirleri ve çalışmaları yerinde görmek, farklı bir gözle değerlendirerek yaşanan aksaklıkları tespit etmek amacı ile yapılan ziyaretlerde; poliklinikler ve servisler gezilerek değerlendirmeler yapıldı.

Poliklinik ve servislere yapılan ziyaretlerde, vatandaşların memnuniyetiyle karşılaşan Genel Sekreter Op.Dr.Şenol Ergüney ' Bu ziyaretlerdeki amacımız sağlık tesislerini değerlendirerek, hizmet kalitemizi daha etkin ve verimli hale getirmek. Bu sayede sağlık çalışanlarının ve hastalarımızın moral ve motivasyonunu sağlıyoruz” ifadelerini kullanarak, değerlendirmelerin devam edeceğini bildirdi. Yapılan ziyarette hasta, hasta yakınları ve sağlık tesisi personelleri teşekkürlerini iletti.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© İzmit Seka Devlet Hastanesi 2018