Hastanemizde Kocaeli Khb Basın İletişim Çalışanlarına Yönelik Eğitim Programı Düzenlendi


Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın İletişim Birimi tarafından, sağlık tesislerinde görevli Basın İletişim Birim sorumlularına yönelik eğitim programı düzenlendi. Genel Sekreter Op. Dr. Şenol Ergüney'in katılım gösterdiği eğitim programında, Birim Sorumlusu Merziye Portakal Kasap ve Muharrem Demirkol tarafından interaktif sunum gerçekleşti.

Ergüney;"Hedefimiz Ülke Genelinde 1'inci Olmak"

Sağlık Tesisleri Basın İletişim Birim Sorumlularının yaptıkları işlerin önemine vurgu yapan Ergüney,"Nitelikli sağlık hizmetlerimizin vatandaşlarımıza aktarılmasında büyük önem sarf eden Basın İletişim personellerimizin başarıları takdire şayandır. Hedefimiz ülke genelinde en üst seviyeye çıkarak 1'inci olmaktır. Bunu Genel Sekreterliğimize bağlı Sağlık Tesislerinde görevli Basın İletişim personeli arkadaşlarımızla gerçekleştireceğimize inanıyorum"dedi.

Açılış konuşmasının ardına Genel Değerlendirme ve Aylık Analiz, Görev Tanımı, Kurum İçi İletişim ve Algı Yönetimi, Sağlık Tesislerinde İletişim, Haber Yazma Kuralları ve Hatalı Haber Yazımı, İmla Kuralları, Haber İçeriği Onay ve Paylaşım, Olumsuz Haber ve Basın Bilgi Notu Hazırlama, Protokol Kuralları ve Program Hazırlıkları, Sempozyum Çalıştayı, Sosyal Medya Yönetimi konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© İzmit Seka Devlet Hastanesi 2018